Muszakski logo
Opis firmy
Profesjonalny Sklep Sportowy Muszak-Ski

Opis firmy

Sklep Muszak - Ski powstał w 1988 roku. Oferujemy naszym klientom ponad 20 lat doświadczenia, profesjonalizm, najwyższą jakość, profesjonalne doradztwo oraz szczególną atmosferę, a wszystko po to, by klient czuł się najważniejszy.

Firma posiada autoryzację i certyfikaty firm SALOMON, MARKER, TECNICA, VÖLKL, ROSSIGNOL oraz ATOMIC.

Zespół pracowników co roku testuje sprzęt, który oferuje klientom, oraz przechodzi liczne szkolenia dotyczące sprzedawanych produktów.

Prowadzony przez firmę serwis wyposażony jest w profesjonalny sprzęt firmy Reichmann. Serwis dysponuje maszynami do szlifowania nart i snowboardów. Posiada maszyny z kamieniem ceramicznym. Dysponuje kompletami szablonów i specjalistycznymi wiertłami do montażu wiązań narciarskich.
Firma MUSZAK-SKI oferuje także wypożyczalnie sprzętu narciarskiego oraz sprzętu ski tourowego a także komis narciarski. Nowością jest mozliwość wypożyczenia schodołazu (możliwy transport wraz z obsługą)
Opis
Sklep MUSZAK SKI ma charakter specjalistyczny ze szczególnym nastawieniem na sprzęt narciarski i rowerowy. W sklepie poza nartami, butami narciarskimi i wiązaniami można zakupić odzież sportową, akcesoria i smary. Możemy ubrać się tu od stóp po czubek głowy. Sklep oferuje produkty najwyższej jakości światowych producentów np: Volkl, Head, Salomon, Atomic, Descente, Chervo, Conte of Florence,Roxy, Craft, Under Armour Falke, Reima i wielu innych.
Lokalizacja
rozwiń
60-302 Poznań Poznań , Racławicka 91
Get_image?id=89&style=thumb&1372254956
Schodołaz

Kategoria: sprzęt rehabilitacyjny

Sprzedaż usługi SCHODOŁAZ!!! Zapraszamy do skorzystania z naszej nowej usługi. Wypożyczamy…

Lokalizacja: Poznań , wielkopolskie

dodano : 26 cze, 15:59

Zobacz wszystkie ogłoszenia
 
Sekcja niewypełniona