z dnia: 2018-07-16

Szwaczka Niemcy

Kategoria: -
Lokalizacja: Wrocław,
Telefon: 512522523
E-mail: rekrutacja@eastpower.pl

Treść ogłoszenia

Agencja EastPower . Świadczymy kompleksowe rozwiązania z zakresu zarządzania personelem oraz doborem i rekrutacją pracowników. Jesteśmy prężnie rozwijającą się grupą w zakresie zatrudnienia, outsourcingu i doradztwa HR. Każda oferta konstruowana jest indywidualnie zgodnie z potrzebami i wskazówkami Klienta, a efektem tego jest najwyższa jakość i satysfakcję ze współpracy.

SZWACZKA

Stanowisko: SZWACZKA

Lokalizacja: Havelberg, za Berlinem 125km

Zakres obowiązków:

  • praca w firmie z przemysłu meblarskiego,

  • szycie prostych elementów: narzuty, zagłówki, poduszki, posciele,

  • wszywanie zamków,

  • docinanie materiałów według szablonów,

Wymagania:

  • doświadczenie w szyciu na maszynie – zawodowo lub amatorsko (w domu),

  • umiejętności manualnie, zręczność,

  • mile widziane doświadczenie na ww. Stanowisku,

  • chęci do pracy i zdobycia nowego zawodu (na miejscu możliwość tygodniowego szkolenia).

Oferujemy:

  • umowa o pracę oparta na warunkach niemieckich w oparciu o IGZ,

  • stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze godzinowym,

  • atrakcyjne wynagrodzenie + dodatki,

  • zapewnione zakwaterowanie , pokoje max. 2-osobowe,

  • opieka Agencji Pracy w trakcie zatrudnienia,

  • wszystkie dokumenty podpisujemy przed wyjazdem za granicę.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na nasz adres rekrutacja@eastpower.pl

Więcej informacji można uzyskać pod nr tel. 512 522 523, 575 440 254

Galeria