Pomoc dla Łukasza poprzez zakup jego programów komputerowych

Kategoria: Blog Dodano: 2016-06-09

Jestem osobą po dwóch operacjach neurochirurgicznych podczas których wycieli mi oponiaka, który obrósł tętnicę środkową. Z tego powodu właśnie miałem tą drugą operację. Niestety ale guza nie da się usunąć w całości. Po pierwszej operacji trafiłem do Centrum Onkologii gdzie zostałem naświetlony.

Po operacji pozostało mi wiele schorzeń. Między innymi osłabienie prawej strony ciała (ręka i noga), porażenie twarzy, niewyraźne mówienie i co mnie najbardziej boli to utrata lewego oka, które niestety aby zoperować guz trzeba było uszkodzić – inaczej dojść do guza niestety by się nie udało gdyż znajdował się w samym środku czaszki.

Osobiście stworzyłem programy komputerowe (chociaż z moim wzrokiem coraz gorzej). Chciałbym, aby dzięki ich sprzedaży mógłbym się dalej leczyć oraz żyć.

Więcej informacji o mnie na stronie: http://lukasz.sos.pl/

Napisane programy:

  • TabbedMailer – System do masowego wysyłania listów e-mail. TabbedMailer jest systemem przeznaczonym głównie dla osób chcących wysyłać swoje listy do dużej grupy odbiorców bez potrzeby wysyłania pojedynczych listów. Proste stwarzanie nowych wiadomości – nie różni się niczym od utworzenia zwykłego listu e-mail, wybierasz po prostu Twój serwer jako nadawcę, grupę odbiorców, definiujesz wiadomość w formie języka HTML i tekstowej i wysyłasz. Dodawanie załączników – jeżeli będziesz chciał możesz od razu do listy e-mail dodać dowolne elementy dysku, które zostaną wysłane jako załączniki. Wszyscy odbiorcy dostaną je wprost na swoją skrzynkę e-mail. Dostępne są dwa sposoby wysyłania wiadomości, pierwszym jest wbudowany mechanizm połączenia i autoryzacji serwerów SMTP, natomiast drugi to specjalnie dodana biblioteka do obsługi kont poczty e-mail wychodzącej. Dzięki temu bez uwag na blokady systemu będziesz mógł bez szukania opcji do odblokowania portu, natychmiast wysłać listy.
  • PhpBlueDragon – łatwe tworzenie nowych wiadomości – nie różni się prawie niczym od stworzenia zwykłego listu e-mail. Utwórz je za pomocą zintegrowanego edytora HTML z wbudowanym eksploratorem plików. Program został stworzony do wysyłania listów e-mail do nieograniczonej grupy odbiorów, dzięki czemu można przy jego pomocy realizować mailing. Program instaluje się na serwerze WWW bądź wewnętrznym posiadającym odpowiednie oprogramowanie czyli interpreter skryptów PHP wraz z bazą danych. Napisałem go w szczególności dla firm prywatnych. Decyzję podjąłem z powodu na kilka bardzo ważnych elementów. Firma może posiadać swój wynajęty serwer lub wykupione konto, co przy obecnym wymogu posiadania stron internetowych jest niemal pewne. Mając taki serwer, wystarczy zainstalować oprogramowanie i można wysyłać listy e-mail. Daje to bardzo duże oszczędności w stosunku do zakupu pakietów na stronach, które zajmują się takiego typu usługami. Przy wysyłaniu newslettera przynajmniej raz w tygodniu zaoszczędzimy kilkaset złotych.
  • HrefSystem – to oprogramowanie przeznaczone do śledzenia linków na innych stronach. Można w nim w bardzo łatwy sposób zdefiniować wiele projektów oraz umieszczać w nich nieograniczoną ilość łączy. Na witrynach dodanych do projektu zostanie przeprowadzony test, czy łącze zdefiniowany w projekcie znajduje się na tej stronie. Test ten może być przeprowadzany przez ciebie osobiście oraz poprzez CRON na serwerze. Odbywa się to w ten czas zupełnie bez twojej interwencji. Rezultaty sprawdzania są automatycznie wysyłane na twój adres e-mail, gdzie możesz zaznajomić się z jego rezultatem i od razu podjąć działanie. Dodatkowo dostępne jest też archiwum testów w którym zawarte są poprzednio zrobione sprawdzenia. Program przeznaczony jest na serwer i posiada automatyczny instalator, który krok po kroku przeprowadzi cie przez proces podpięcia i skonfigurowania bazy danych.
  • TabbedEditor – Proste w obsłudze oprogramowanie z dużą ilością pomocnych funkcji w menu, które upraszczają życie każdemu programiście. Oferuje wsparcie dla kilkunastu języków programowania mimo że głównymi składniami które obsługuje są: PHP, HTML5, CSS, JavaScript i SQL. HTML5 oraz CSS3 - dodane kolorowanie wszystkich znaczników HTML oraz wszystkich parametrów używanych przy edycji plików CSS. Edytor koloruje całą składnie nie tylko języka JavaScript ale także coraz popularniejszej wersji JScript. Obecnym standardem w kodowaniu jest UTF-8 w edytorze znajdziesz w głównym menu preferencję, która pozwala na zmianę kodowania pliku na ASCII. W edytorze dodany został menadżer serwera FTP. Zamiast konieczności klikania w kartę, klient został dodany w panelu z boku programu. Można teraz edytować pliki wprost z serwera. Wszyscy kodujący w PHP na pewno mieli styczność z narzędziem phpMyAdmin – jest ono także wewnątrz oprogramowania. Można zdefiniować dane dostępowe, a następnie za pomocą jednego kliknięcia zalogować się do narzędzia zarządzającego bazą danych.

WinyleOnline

Tylko phpbluedragon działa

2023-03-29 18:05:03