Nowości w Konektia.pl
Jestem osobą po dwóch operacjach neurochirurgicznych podczas których wycieli mi oponiaka, który obrósł tętnicę środkową. Z tego powodu właśnie miałem tą drugą operację. Niestety ale guza nie da się usunąć w całości. Osobiście stworzyłem programy komputerowe (chociaż z moim wzrokiem coraz gorzej). Chciałbym, aby dzięki ich sprzedaży mógłbym się dalej leczyć oraz żyć.


Delfinoterapia
2016-02-04

Grupa lekarzy fizjoterapeutów oraz zootechników uruchamia pierwszy w Polsce ośrodek rehabilitacyjny z delfinami. Będą w nim leczone dzieci oraz osoby dorosłe cierpiące na choroby neurologiczne, onkologiczne, psychiczne oraz kobiety z nieprawidłowym przebiegiem ciążyDziś obchodzimy Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych. W tym roku myślą przewodnią obchodów jest hasło: “Mimo wszystko – potrafimy”. Z tej okazji życzymy wszystkim użytkownikom naszego portalu zdrowia, wytrwałości i radości z każdego dnia życia!
Zapraszamy na odświeżony Dział Pracy na Konektii!
2012-04-18

Serdecznie zapraszamy wszystkich Użytkowników do korzystania z odświeżonego działu "Ofert Pracy" na naszym portalu. Znajdziecie tam najnowsze oferty pracy adresowane do osób niepełnosprawnych.
Wyłoniliśmy zwycięzców pierwszego konkursu organizowanego przez Konektię! Wszystkim, którzy wzięli udział serdecznie gratulujemy!!!

Znany i powszechnie uważany blog internetowy Antyweb.pl twórczości Grzegorza Marczaka i jego zespołu, w ramach swojej sekcji poświęconej wschodzącym projektom internetowym - startupom, poświęcił jeden dość obszerny artykuł o Konektii.
Ampfutbol.pl (znany serwis internetowy poświęcony piłce nożnej po amputacjach) w ramach podziękowania za rozgłos medialny, który wspiera Konektia.pl, opublikował link do artykułu Konektii poświęconego misji Ampfutbol.
Portal młodych przedsiębiorców MamBiznes.pl należący do Grupy Allegro sp. z o.o. i i wchodzący w skład grupy serwisów Bankier.pl - uznał projekt Konektii jako jeden z 6 młodych wilków e-biznesu. Konektia znalazła się w temacie dnia poruszonym w ramach Mambiznes.pl, a tym samym została wyróżniona spośród wielu innych startupów internetowych.
Miło jest nam Was poinformować, że Biuro Pełnomocnika Rządu ds. Osób Niepełnosprawnych wspiera projekt Konektii poprzez publikację informacji w ramach sekcji wydarzeń na swojej stronie internetowej.

Już 140 osób poparło projekt Konektii klikając button Google Plus. Dziękujemy za każdy oddany głos i każdą formę pomocy, a zarazem zapraszamy do jeszcze intensywniejszego wspierania portalu dla osób niepełnosprawnych - Konektia.pl
Zapraszamy do tworzenia grup Użytkowników dzięki nowej funkcjonalności znajdującej się w dziale Społeczność.
W ramach projektu „Przeciwdziałaj dyskryminacji – to nie jest trudne” przygotowano podręcznik, prezentujący w jednolitej formie możliwości przeciwdziałania dyskryminacji w społecznościach lokalnych.


Uwaga - Konkurs
2012-02-15Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w konkursie organizowanym przez Konektię. Do wygrania atrakcyjna pula 20 nagród. Weź udział już dziś i zgarnij najlepszą nagrodę. Zapoznaj się ze szczegółami konkursu.

Od teraz każdy może podzielić się swoimi problemami, pomóc innym w potrzebie lub porozmawiać na każdy interesujący go temat - zapraszamy na forum Konektii!

Zapraszamy wszystkich zatrudnionych mieszkańców województwa łódzkiego do udziału w bezpłatnych szkoleniach "Akademia Profesjonalnego Telemarketera".
Masz pomysł na współpracę? Jesteśmy otwarci na ciekawe pomysły i inicjatywy. Skontaktuj się z nami już dziś. Zapoznamy się ze wszystkimi nadesłanymi ofertami – nie zostaniesz bez odpowiedzi!
Efekty pracy naszego zespołu są coraz bardziej zauważane, a praca doceniana. W popularnym serwisie społecznościowym NK.pl mamy już ponad 1200 znajomych. Dziękujemy wszystkim zainteresowanym naszym projektem.
Dzisiejszego dnia wprowadziliśmy ciekawą funkcjonalność umożliwiającą podgląd listy osób odwiedzających Państwa profil w Konektia.pl.
Dzisiejszego dnia wprowadziliśmy możliwość zgłaszania sugestii i uwag za pomocą widgetu o nazwie "sugester". Dodatek ten służy do gromadzenia uwag, sugestii i zastrzeżeń
Miło jest nam poinformować Was o fakcie, że nasza redakcja opublikowała na łamach portalu dla osób niepełnosprawnych ponad 100 artykułów i najświeższych informacji. Mamy nadzieję że zaczerpnięte w nich rzeczowe a zarazem wiarygodne informacje będą służyły wszystkim czytelnikom. Zachęcamy do korzystania z działu artykułów i informacji.Bieżące Informacje